Програма DOBRE

Відбудеться опитування громадської думки мешканців Мамалигівської громади

Шановні жителі Мамалигівської громади!

У рамках реалізації Програми DOBRE з квітня по травень 2021 року «Глобал Комьюнітіз» організовує дослідження громадської думки в Мамалигівській територіальній громаді, яка є партнером Програми. На території населених пунктів Мамалигівської сільської ради дослідницька компанія «ІПСОС Україна» буде проводити опитування за допомогою особистих інтерв'ю з мешканцями громади.

Дослідження дозволить виміряти рівень підтримки мешканцями громади процесу децентралізації, визначити, як громадяни оцінюють ефективність органів місцевого самоврядування, оцінити їхню задоволеність якістю місцевих послуг та рівень поінформованості щодо наявних можливостей брати участь в управлінні громадою, а також готовність активно долучатись до розвитку громади. Дослідження оцінить зміни в часі та вплив Програми на розвиток громади. Окрім того, результати опитування будуть використані з метою удосконалення заходів Програми та стратегії їх впровадження в інтересах громади.

Участь в дослідженні є цілком конфіденційною та добровільною, а всі дані будуть використані в узагальненому вигляді і жодні ідентифікаційні дані не будуть повідомлятися чи розкриватися публічно.

Виконком Мамалигівської сільської ради просить усіх жителів громади поставитися з розумінням та прийняти участь в дослідженні.

#DOBRE

Ви не авторизовані у системі для того щоб ви мали змогу коментувати новину вам необхідно авторизуватися або зареєструватися